5 Żarówek LED o różnych odcieniach

Wnętrze

Żarówki LED są najbardziej popularnym wyborem wśród ludzi do celów oświetleniowych. Te żarówki są dostępne w różnych odcieniach i kolorach, które sprawiają, że są jeszcze bardziej popularne wśród ludzi.

Większość ludzi używa tych żarówek do celów zewnętrznych, ponieważ te żarówki nie generują żadnego ciepła i mogą wytrzymać trudne warunki pogodowe.

Ale są pewne wady korzystania z tych żarówek i jeśli masz budżet i szukasz najlepszych żarówek LED, to polecam iść z tych najlepszych żarówek LED.

Oto 5 żarówek LED z różnymi odcieniami:

1. Color Kinetics Slimline CX Series LED Lamp

Pierwsza na mojej liście jest lampa LED z serii Color Kinetics Slimline CX. Ta żarówka LED ma 2 różne poziomy jasności i może być używana do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Temperatura barwowa wynosi 3000 Kelwinów, co jest idealne do zastosowań wewnętrznych.

Może być stosowany do sufitu, stołu, podłogi, ściany i żyrandola. Istnieje 5 różnych trybów kolorów, a mianowicie ciepły biały, neutralny biały, chłodny biały, akcent i niebieski akcent. Możesz również użyć tej żarówki dla swoich roślin.

2. Lutron EnergySmart LED Light Bulb (żarówka LED)

Lutron jest jednym z najlepszych producentów inteligentnych świateł i jest to jeden z najlepszych produktów, które uruchomili. Ma doskonały design i jest łatwy w instalacji i można go połączyć z wieloma światłami.

Ta żarówka jest dostępna w 5 różnych kolorach, a mianowicie ciepłej bieli, neutralnej bieli, chłodnej bieli, akcentu i akcentu niebieskiego. Jest idealna do użytku wewnętrznego i jest dostępna w następujących rozmiarach: 18 watów, 20 watów, 28 watów, 36 watów, 48 watów i 60 watów.

3. Lutron Miniature EnergySmart Żarówka LED.

Jest to jedna z najlepszych żarówek LED i jest dostępna w rozmiarze 1 wata i jest bardzo łatwa w użyciu. Jest wykonany z aluminium i ma elegancki design, co czyni go idealnym produktem dla domu i biura.

Istnieją 4 różne kolory tej żarówki LED, a mianowicie ciepły biały, neutralny biały, chłodny biały i akcent. Możesz użyć tej żarówki do sufitu, stół, podłoga, ściana i żyrandol.

4. Lutron Daylight Smart LED Light Bulb

Jest to najnowsza żarówka z oferty Lutron i jest to jedna z najlepszych żarówek LED. Ma elegancki design i jest wykonana z aluminium i jest dostępna w 3 różnych rozmiarach, a mianowicie 24 waty, 28 watów i 36 watów.

Jest idealny do sufitu, stół, podłoga, ściana i żyrandol. Jest on dostępny w 4 różnych kolorach, a mianowicie ciepły biały, neutralny biały, chłodny biały i akcent.

5. Lutron Daylight LED Bulb (żarówka LED)

Jest to najlepsza żarówka LED z oferty Lutron i jest dostępna w 3 różnych rozmiarach, a mianowicie 12 watów, 15 watów i 18 watów. Jest idealna do użytku wewnętrznego i może być używana do sufitu, stołu, podłogi, ściany i żyrandola.